• “En Güçlü Liste”

  Rize Belediyesi Eski Başkanı Halil Bakırcı katıldığı canlı yayın televizyon programında 24 Haziran seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
  Türkçe
 • Avcı: “Bu, Hak ve Batılın Mücadelesidir”

  AK Parti Rize Milletvekili Adayı Muhammed Avcı,“Bu ittifaklara baktığımızda hak ve batılın resmini görüyoruz. Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkmak, bizim için bir görev ve ödev haline geliyor” dedi.
  Türkçe
 • Amatör Kulüplere Destek Devam Ediyor

  Gençlik ve Bakanı Osman Aşkın Bak, " Amatör kulüplerin yöneticileri sokaktaki çocukları uyuşturucudan, içkiden, kötü alışkanlıklardan kurtarıp sahalara getiren onlara bir kişilik kazandıran topluma kazandıran birer kahramandır." dedi.
  Türkçe
 • Japonya Büyükelçisi Miyajima Rize’de: “Recep Tayyip Erdoğan’la İki Ülke Arasındaki İlişki Çok Daha A

  Çeşitli ziyaretler için Rize'ye gelen Japonya'nın Ankara Büyükelçisi Akio Miyajima, AK Parti Rize İl Başkanlığını ziyaret ederek Başkanvekili Ali Haydar Er ve Kadın Kolları Başkanı Sema Yağcıtekin ile bir araya geldi.
  Türkçe
 • Hayati Yazıcı Yerel Medya Temsilcileriyle Buluştu

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Adayı Hayati Yazıcı, Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Yerel Medya Buluşmaları” toplantısında Rize, Trabzon, Samsun, Artvin, Gümüşhane ve Bayburt’ta görev yapan medya mensuplarıyla bir araya geldi.
  Türkçe
 • Gülbahar Mahallesi’nde Büyük Karşılama

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Adayı Hayati Yazıcı’yı, Rize şehir merkezine bağlı Gülbahar mahallesinde yaşayan vatandaşlar büyük bir kalabalıkla karşıladı.
  Türkçe
 • “15 Temmuz Ruhu Sandığa Yansıyacak”

  AK Parti Rize Milletvekili Adayı Avcı: “Recep Tayyip Erdoğan’ı devirmek için oluşan suni blok, 15 Temmuz’un ruhu ile 24 Haziran’da hüsrana uğrayacaktır” dedi ve sözlerini şöyle sürdürdü; “Karşımızdaki ittifakın tek amacı Erdoğan’ı devirmektir”
  Türkçe