• Bak, “Kasıtlı ve Kabul Edilemez Bir Karar”

  Gençlik ve Spor Bakanı ve Rize Milletvekili Adayı Osman Aşkın Bak, Avusturya'da camilerin kapatılma kararının kabul edilemez ve kasıtlı bir karar olduğunu belirterek Spor Toto Süper Lig ekibi Çaykur Rizespor'un Avusturya kampını iptal etmesinin yerinde bir tepki olduğunu ifade etti.
  Türkçe
 • Yazıcı, Fındıklı’da Çaykur’un Yeni Yapılan Çay Fabrikasını İnceledi

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Adayı Hayati Yazıcı, Rize’nin Fındıklı ilçesinde yapımı devam eden Çaykur Çay Fabrikası inşaatını inceledi.
  Türkçe
 • Rize’ye 1,5 Milyonluk 17 Semt Sahası Yapıldı

  Rize Belediyesi ve Spor Toto Genel Müdürlüğü ortaklaşa olarak şehir merkezine 1.5 milyon TL tutarında 17 adet semt sahası inşa etti.
  Türkçe
 • Avcı: “Chp Fikriyatı Yapmaz Yıkar”

  AK Parti Rize Milletvekili Adayı Muhammed Avcı CHP Adayı Kazmaz’ın ‘havalimanı müsrifliktir’ açıklamasının CHP fikriyatı ile örtüştüğünü söyledi.
  Türkçe
 • 24 Haziran Dönüm Noktasıdır

  AK Parti Rize Milletvekili Adayı Muhammed Avcı, “Milletimiz AK Parti iktidarının 2002 yılından bu yaptığı yatırımları, sağlık düzenini, ekonomisini ve kurmuş olduğu demokratik düzenin şahlanışı için dönüm noktasındayız. 24 Haziran’da özelde Rize genele Türkiye rekor bir oyla güçlü hükümet ve güçlü meclis için tercihini Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’den yana kullanacaktır.” dedi.
  Türkçe
 • Yazıcı Fındıklı’da Huzurevi’ni Ziyaret Etti

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Adayı Hayati Yazıcı, Rize’nin Fındıklı ilçesinde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi’nde yaşlılarla bir araya geldi.
  Türkçe
 • Yazıcı Timya Vadisini İnceledi

  Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Adayı Hayati Yazıcı, Rize şehir merkezinde yapılan “Timya Vadisi” kentsel dönüşüm projesi çalışmasında son durumu inceledi.
  Türkçe