• Bakan Bak: “Sağduyu Kazanacak”

  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, "Kararsız seçmenimiz de ülkenin güçlü olması için 'yola devam' diyecek. Buna yürekten inanıyorum. Sağduyu kazanacak. Ülkemiz bu coğrafyada güçlü olacak." dedi.
  Türkçe
 • Canlı Yayında Açıkladılar

  AK Parti Rize Milletvekili Adayları Hayati Yazıcı, Osman Aşkın Bak ve Muhammed Avcı, yerel televizyonların ortaklaşa gerçekleştirdikleri canlı yayında buluştular.
  Türkçe
 • Salarha Tünelleri 2019’da Tamamlanıyor

  Rize şehir merkezini güneye açacak olan 3 kilometre uzunluğunda 2 tüpten oluşan Salarha Tünelleri 2019 yılı sonunda tamamlanıyor.
  Türkçe
 • Sevgi Yürüyüşünde Kenetlendi Yüzlerce Kişi Caddeleri Doldurdu

  AK Parti Rize İl Başkanlığı tarafından "Sevgi Yürüyüşü" düzenlendi. Tuzcuoğlu Memişağa Parkı’ndan başlayan Sevgi Yürüyüşüne Rize Milletvekili adayları Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ve Milletvekili Adayı Muhammed Avcı ile AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, AK Parti Rize İl Başkan Vekili Ali Haydar Er, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, ÇAYKUR Genel Müdür Vekili Yusuf Ziya Alim ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.
  Türkçe
 • AK Parti Rize’den Sevgi Yürüyüşü

  AK Parti Rize İl Başkan Vekili Ali Haydar Er, geleneksel hale gelen ‘Sevgi Yürüyüşü’nün bu gün (22 Haziran Cuma) saat 14.00’te Memişağa parkından başlayarak düzenleneceğini söyledi.
  Türkçe
 • AK Adaylardan Fındıklı’da Büyük Miting

  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ve AK Parti Rize Milletvekili Adayı Muhammed Avcı, Rize'nin Fındıklı ilçesinde düzenlenen mitingde vatandaşlara seslendi.
  Türkçe
 • “En Güçlü Liste”

  Rize Belediyesi Eski Başkanı Halil Bakırcı katıldığı canlı yayın televizyon programında 24 Haziran seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
  Türkçe