• Erdoğan’dan 2 Oy Vurgusu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Rize mitinginde yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanlığı seçiminde şahsına milletvekilliği seçiminde AK Parti’ye oy istedi.
  Türkçe
 • 300 Dönüme Şehir Hastanesi

  AK Parti Rize Milletvekili Adayı Muhammed Avcı, deniz dolgusu üzerinde 300 dönümlük arazide 800 yataklı şehir hastanesi yapılacağını belirtti.
  Türkçe
 • Rize Evladını Bağrına Bastı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Rize mitinginde yaptığı konuşmada, “Bizim geleneğimizde takiye yoktur. Bizim karakterimizde doğuda başka, batıda başka konuşmak yoktur. Bizim siyaset ahlakımızda yapamayacağı şeylerin sözünü vermek yoktur. Bizim siyasetimiz birlik, dirlik ve bolluk siyasetidir” dedi.
  Türkçe
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ovit Tüneli’nin açılışını yaptı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ovit Tüneli’nin açılışında yaptığı konuşmada, “Uzunluğu 14 kilometre olan Ovit Tüneli, Avrupa ve Orta Asya’ya açılan Kafkasya koridoru üzerinde bulunması sebebiyle stratejik öneme sahiptir” dedi.
  Türkçe
 • Rize Evlandını Ağırlıyor, Cumhurbaşkanı Erdoğan Miting Öncesi Ovit Tüneli’ni Açacak

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Rize mitingi öncesi, 2012 yılında başbakanlığı döneminde temelini attığı Rize'nin 138 yıllık rüyası olan Ovit Tüneli'nin resmi açılışını yapacak.
  Türkçe
 • Bakanlar Ağbal ve Bak, Kalkandere’de Vatandaşlarla Buluştu

  Maliye Bakanı Naci Ağbal ile Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Rize'nin Kalkandere ilçesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.
  Türkçe
 • Bakanlar Ağbal ve Bak, Ardeşen Sanayi Esnafıyla Bir Araya Geldi

  Maliye Bakanı Naci Ağbal ile Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Ardeşen Belediyesi’nin ilçe sanayi sitesinde esnafın katılımıyla organize ettiği iftar programına katıldı.
  Türkçe