• AK Parti’de “Gündem Rize” Toplantısının Konusu Şehrin Anayasası

  AK Parti Rize İl Başkanlığı tarafından düzenlenen “Şehrin anayasası” toplantısı Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’nın katılımıyla gerçekleştirildi.
  Türkçe
 • Milletvekili Avcı ve Başkan Alim Ziyaretler ve Açılışlar Gerçekleştirdi.

  Genel Merkez Teşkilat Başkan yardımcısı AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı ve AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim Osman Karavin Caddesinde yeni hizmete açılan işyeri açılışı, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) tarafından yaklaşık 113 taşınabilir etnografik eserin sergilendiği Tarihi "Rize Evi" olarak hizmet veren Karadeniz Stratejik Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin (KAMER) yeni binasının açılışı ve Senato Toplantı Salonunun açılışına katılarak, Rize Afet Kompleksi inşaat alanında incelemelerde bulundu.
  Türkçe
 • AK Parti’de Genişletilmiş 101. İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

  AK Parti Rize İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu 101. Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’nın katılımıyla gerçekleştirildi.
  Türkçe
 • Güney Çevre Yolu Yıl Sonunda Bitiyor

  AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı ve AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim Güney Çevre Yolunda incelmelerde bulunarak projenin bu yıl sonunda tamamlanacağını ifade ettiler.
  Türkçe
 • İl Başkanı Alim’den Muhtarlar günü mesajı

  AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
  Türkçe
 • Milletvekili Avcı, Hem Yatırımları İnceledi Hem Vatandaşı Dinledi

  Milletvekili Avcı Muradiye ve Salarha Beldelerine gerçekleştirildiği ziyaretlerde hem yatırımlarla ilgili bilgiler aldı hem de vatandaşları dinledi.
  Türkçe
 • Avcı Fındıklı’daki Köy ve Yayla Yollarındaki Çalışmaları İnceledi

  AK Parti Rize milletvekili Muhamed Avcı Fındıklı ilçesinde teşkilat toplantısı ve köy ziyaretleri gerçekleştirerek yatırımları yerinde inceledi.
  Türkçe