• Avcı’dan Kentsel Dönüşüm, Şehir Hastanesi ve Mevsimlik İşçi Açıklaması

  AK Parti Rize İl başkanı Muhammed Avcı katıldığı TV programında Rize’deki kentsel dönüşüm, şehir hastanesi, mevsimlik işçiler ve çay kanunuyla ilgili açıklamalarda bulundu.
  Türkçe
 • Avcı Rize’deki Yatırımlar ve Ankara Temaslarını Değerlendirdi.

  AK Parti Rize İl başkanı Muhammed Avcı katıldığı TV programında Rize’deki yatırımlar ve bu yatırımlar hakkında Ankara’da bulundukları temaslarla ilgi önemli açıklamalarda bulundu.
  Türkçe
 • İl Başkanı Avcı Gençlik Kollarıyla Bir Arada

  AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı 5. olağan kongre ile göreve gelen gençlik kolları yönetimiyle bir araya geldi.
  Türkçe
 • Bakanlar Fakıbaba ve Bak Rize’de

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, çeşitli ziyaret ve programlar dolayısıyla Rize'ye geldi.
  Türkçe
 • Milletvekili Ayar, “6 Aydan Az kimse Çalışmayacak”

  AK Parti Rize Milletvekili Hikmet Ayar, Çaykur’daki kadrolu işçilerin yaptığı işi mevsimlik işçilerin yapmasıyla birlikte mevsimlik işçilerin çalışma sürelerinin 6 aydan az olmayacağını, ilerleyen yılarda ise kademeli olarak çalışma sürelerinin artmasını beklediklerini ifade etti.
  Türkçe
 • Ak Parti Rize İl Gençlik Kolları  5. Olağan Kongresi Yapıldı

  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak Rize'de İsmail Kahraman Kültür Merkezinde düzenlenen AK Parti Rize 5. İl Gençlik Kolları Kongresine katıldı.
  Türkçe
 • Bakan Osman Aşkın Bak Halı Saha Maçı Yaptı

  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak memleketi Rize'de bazı programlara katıldıktan sonra akşam saatlerinde Altıpas Arena Halı Sahada AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı ve parti meclis üyeleri ile halı saha maçına çıktı.
  Türkçe