• Yağcıtekin’den 5 Aralık Kadın Hakları Açıklaması

  AK Parti Rize Kadın kolları Başkanı Sema Yağcıtekin 5 Aralık Kadına Seçme ve Seçilme Hakkının verilişinin 84’üncü yıl dönümü dolayısıyla yazılı bir açıklama yaptı.
  Türkçe
 • Rize Belediye Başkan Adayı Metin’e Coşkulu Karşılama

  AK Parti’den Rize Belediye Başkanlığına aday gösterilen Rahmi Metin Trabzon havalimanında partililer tarafından coşkuyla karşılandı.
  Türkçe
 • İl Başkanı Alim’den MHP’ye ziyaret

  AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim MHP İl Başkanı İhsan Alkan ve yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
  Türkçe
 • AK Parti’de Temayül Yoklaması Yapıldı

  AK Parti’de 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesi Belediye başkan aday adaylığı için temayül yoklamaları tüm Türkiye ile aynı anda bugün Rize’de yapıldı.
  Türkçe
 • AK Parti’de Aday Adaylık Süreci Sona Erdi. İşte Aday Adayları

  31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler için AK Parti Rize’de aday adaylık süreci sona ererken toplam 51 kişi aday adaylık başvurusunda bulundu.
  Türkçe
 • AK Parti’de “Gündem Rize” Toplantısının Konusu Şehrin Anayasası

  AK Parti Rize İl Başkanlığı tarafından düzenlenen “Şehrin anayasası” toplantısı Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’nın katılımıyla gerçekleştirildi.
  Türkçe
 • Milletvekili Avcı ve Başkan Alim Ziyaretler ve Açılışlar Gerçekleştirdi.

  Genel Merkez Teşkilat Başkan yardımcısı AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı ve AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim Osman Karavin Caddesinde yeni hizmete açılan işyeri açılışı, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) tarafından yaklaşık 113 taşınabilir etnografik eserin sergilendiği Tarihi "Rize Evi" olarak hizmet veren Karadeniz Stratejik Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin (KAMER) yeni binasının açılışı ve Senato Toplantı Salonunun açılışına katılarak, Rize Afet Kompleksi inşaat alanında incelemelerde bulundu.
  Türkçe