• Milletvekili Avcı, Hem Yatırımları İnceledi Hem Vatandaşı Dinledi

  Milletvekili Avcı Muradiye ve Salarha Beldelerine gerçekleştirildiği ziyaretlerde hem yatırımlarla ilgili bilgiler aldı hem de vatandaşları dinledi.
  Türkçe
 • Avcı Fındıklı’daki Köy ve Yayla Yollarındaki Çalışmaları İnceledi

  AK Parti Rize milletvekili Muhamed Avcı Fındıklı ilçesinde teşkilat toplantısı ve köy ziyaretleri gerçekleştirerek yatırımları yerinde inceledi.
  Türkçe
 • AK Parti’de Karadeniz Bölgesi İl Başkanları Rize’de Toplandı.

  AK Parti Karadeniz Bölgesi İl Başkanları Toplantısı Rize’de gerçekleştirildi.
  Türkçe
 • AK Parti Menderesi şehadetinin 57. Yıl dönümünde Andı.

  AK Parti genel merkez tarafından 81 ilde düzenlenen etkinliklerle Merhum başbakanlarımızdan Adnan Menderes şehadetinin 57. Yıl dönümünde anıldı. AK Parti Rize İl başkanlığı da Rize memiş ağa parkında düzenledikleri basın açıklamasıyla 27 Mayıs darbesini lanetleyerek Adnan Menderes ve arkadaşlarını rahmetle andılar. Basın açıklamasının ardından 27 Mayıs darbesi ve Adnan Menderesle ilgi broşür dağıttılar.
  Türkçe
 • Avcı, “Hemşerilerimizin Daha Müreffeh Yaşayabilmesi İçin Çalışıyoruz”

  İlçe ziyaretlerine devam ederek yatırımları yakından takip eden AK Parti Rize milletvekili Muhammed Avcı, “Hemşerilerimizin daha müreffeh bir şekilde yaşayabilmesi için elimizden gelen bütün gayreti ortaya koymaya çalışıyoruz. ” dedi
  Türkçe
 • Avcı, “ Rize’nin projeleri özenle çalışılacak”

  AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Rize için büyük bir öneme sahip olan çay tarımının yanında Turizm ve lojistik merkezle birlikte ticaret merkezi haline gelecek bir Rize’yi özenle planladıklarını ifade etti.
  Türkçe
 • Milletvekili Avcı Erdoğan’ın Rize ziyareti ve projelerle ilgili önemli açıklamalar yaptı

  AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı katıldığı TV programında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Rize ziyareti ve bu ziyarette yatırımlarla ilgili yapılan toplantılar hakkında önemli açıklamalarda bulundu.
  Türkçe